Strona główna Strona Główna E-mail
Pracownia Fryzur MB to wyjątkowe miejsce w którym twórcza i kreatywna praca fryzjerska łączy się z oryginalnym rozwiązaniem wystroju wnętrza. W Pracowni Fryzur MB czysta forma, urządzona ze smakiem przestrzeń i stonowana kolorystyka wnętrz razem z ciekawą muzyką i plastycznym oświetleniem nadają całości indywidualny, niepowtarzalny charakter. Pracuje tutaj młody, kreatywny zespół, który służy poradą w doborze fryzury do kształtu twarzy, typu urody oraz rodzaju osobowości. W letnie gorące dni poczucie komfortu zapewnia klimatyzowane pomieszczenie.

Rozwój umiejętności fryzjerów zapewnia właściciel Pracowni Fryzur MB Marek Bembenek - który od kilkunastu lat prowadzi swoją aktywność zawodową jako właściciel Pracowni Fryzur MB oraz w charakterze instruktora-stylisty fryzjerstwa, prowadzi również pokazy i szkolenia. Jest także twórcą fryzur do sesji zdjęciowych przygotowywanych dla najpopularniejszych czasopism kobiecych m.in. "OLIWIA", "AVANTI". Swoje umiejętności zdobywał w wielu krajowych i zagranicznych szkoleniach m.in.: w Wiedniu, Lipsku, Berlinie Londynie czy Bolonii.

To wszystko sprawia, że propozycje fryzur przedstawiane klientowi czy klientce są oparte na bazie tego co aktualne i estetyczne w modzie fryzjerskiej.

W Pracowni Fryzur MB każdy może poczuć się wyjątkowy i niepowtarzalny ponieważ ambicją właściciela jest, aby klient mógł oczekiwać inicjatywy i oddać się w ręce fryzjera, który dobierze mu najwłaściwszą fryzurę nie tylko ze względu na typ urody, ale i osobowości.

Pracownia, również jest miejscem prowadzenia przez Marka Bembenka seminariów dla fryzjerów, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności, poszerzać wiedzę fryzjerską z zakresu nowych technik, aktualnej mody oraz umiejętności pracy przy sesjach zdjęciowych.