Strona główna Strona Główna E-mail
UWAGA!! TERAZ 20% TANIEJ!!!!!!!

Pracownia Fryzur MB oferuje PRZEDŁUŻANIE I ZAGĘSZCZANIE włosów unikalnym systemem z wykorzystaniem płynnej KERATYNY.

Metoda ta jest nowoczesnym systemem umożliwiającym uzyskanie bardziej elastycznego połączenia włosów doczepianych. Do zagęszczania i przedłużania stosujemy najwyższej jakości włosy naturalne (azjatyckie,europejskie i słowiańskie) w pełnej gamie kolorów (kolory naturalne i modne) oraz włosy syntetyczne o zbliżonej jakością strukturze do włosów naturalnych (kolory naturalne i modne).:: PRZEŁOM W KOLORYZACJI WŁOSÓW

Proponujemy nowoczesny sposób ściągania kolorów z włosów farbowanych!!!!
Łagodność i delikatność produktu pozwala na ściąganie koloru z włosów suchych i zniszczonych. Pielęgnuje włosy podczas zabiegu likwidacji pigmentu farb. Jest to rewelacyjny produkt który można stosować dla zmiany koloru włosów farbowanych na jaśniejsze BEZ POTRZEBY UŻYCIA ROZJAŚNIACZA! Po zabiegu likwidacji koloru farbowanie na nowy, jaśniejszy kolor odbywa się w tym samym dniu.

:: Zabiegi pielęgnacyjne
W pracowni można skorzystać z nowoczesnych zabiegów pielęgnacyjnych - II fazowych maseczek (I faza z użyciem enzymów likwiduje zewnętrzne szorstkie części włosa, a II faza odbudowuję włos od środka oraz zabezpiecza na zewnątrz). Dla mocno zniszczonych włosów proponujemy również kuracje z zastosowaniem ampułek silnie i szybko regenerujących włos oraz poprawiających połysk. Wszystkie zabiegi pielęgnacyjne są z użyciem sauny oraz nowoczesnych sprzętów wzmacniających efekt pielęgnacyjny.

:: Trwałe prostowanie włosów
W Pracownia Fryzur MB proponujemy dla kobiet i mężczyzn, którzy mają kręcone włosy zabieg trwałego prostowania włosów. Jest to zabieg całkowicie bezpieczny dla struktury włosów. To rewelacyjny i nowoczesny sposób umożliwiający zmianę rodzaju noszonych fryzur z kręconych na proste.

:: Sprzedaż kosmetyków
Prowadzimy sprzedaż profesjonalnych kosmetyków pielęgnujących i stylizacyjnych. Kosmetyki dobierane są dla każdego klienta indywidualnie w zależności od rodzaju skóry głowy, stanu włosów i ich struktury